PANELOWE

PANELOWE
PANELOWE
PANELOWE
PANELOWE

OGRODZENIA PANELOWE

Ogrodzenia panelowe to nowoczesny system ogrodzeń z prętów zgrzewanych o szerokim zastosowaniu. Idealnie nadają się do grodzenia prywatnych posesji, obiektów sportowych, parków oraz firm, a także innych przestrzeni, gdzie ważne jest połączenie estetyki wraz z trwałością i dodatkowo przystępnymi kosztami.

Różne warianty ogrodzeń

W naszej firmie Fe-Tom oferujemy ogrodzenia panelowe w różnych wariantach do wyboru – zarówno proste, jak i bardziej ozdobne, z dekoracyjnymi przetłoczeniami, dlatego można z powodzeniem wykorzystać je również do zabezpieczenia posesji prywatnej przy domu jednorodzinnym.

Panele występują w kilku wysokościach oraz grubościach drutu, co pozwala na dopasowanie ogrodzenia do potrzeb klienta. Ogrodzenia panelowe dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia powierzchni. Oferujemy panele cynkowane oraz cynkowane i powleczone poliestrowo, co powoduje, że są kompleksowo zabezpieczone przed korozją.

Najważniejsze zalety ogrodzeń panelowych:

  • - przystępne ceny – koszty zakupu paneli ogrodzeniowych oraz innych elementów są niższe od standardowych ogrodzeń, na przykład kutych
  • - trwałość – panele produkowane są tak, aby wyróżniać się wysoką sztywnością i odpornością na czynniki atmosferyczne, dlatego też wyglądają dobrze i nie wymagają prac konserwacyjnych przez lata
  • - szybki montaż – panele ogrodzeniowe montuje się z dopasowanymi słupkami, natomiast do podłoża mogą być zamocowane przez kotwy lub zabetonowane, istnieje też możliwość zastosowania podmurówek betonowych lub innych typów
  • - różne warianty paneli do wyboru – mogą być zarówno proste, jak i bardziej dekoracyjne

 

Ogrodzenia panelowe - przykład wykonania

 

Kompleksowa obsługa

Naszym klientom w firmie Fe-Tom zapewniamy kompleksową obsługę w ramach wykonawstwa ogrodzeń panelowych – zajmujemy się pomiarami, doradzamy odpowiednie rozwiązania, dostarczamy panele i inne materiały na miejsce i wykonujemy profesjonalny montaż. Działamy w Krakowie i całej Małopolsce.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

  

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą nowoczesnych ogrodzeń panelowych – przemysłowych i posesyjnych. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu.