ZE STALI NIERDZEWNEJ

ZE STALI NIERDZEWNEJ
ZE STALI NIERDZEWNEJ
ZE STALI NIERDZEWNEJ

Balustrady nierdzewne - balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzają się w montażu zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Są odporne na korozję i inne czynniki środowiskowe, dlatego nawet po wielu latach eksploatacji wciąż wyglądają jak nowe. Balustrady nierdzewne wykonane zostały z dbałością o szczegóły, co sprawia, że zarówno pod względem estetyki, jak i parametrów technicznych, spełniają oczekiwania każdego naszego klienta. Wybierając balustrady stalowe, zyskują Państwo pewność najwyższej jakości i długoletniej trwałości.

W ofercie znajdziecie Państwo:

- balkony,

- balustrady nierdzewne,

- balustrady systemowe,

- schodowe balustrady ze stali nierdzewnej.

Wykonujemy bariery, uchwyty oraz poręcze z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, dlatego też mogą być montowane wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Nasze produkty są trwałe i charakteryzują się wysoką odpornością na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. To propozycja dla tych klientów, którzy cenią sobie wysoką estetykę wykonania.

 

Wysoka jakość i estetyka stali nierdzewnej

W Państwa ręce oddajemy niezawodne bariery, proste w utrzymaniu czystości i niewymagające kosztownej konserwacji. Stal nierdzewna pięknie komponuje się w każdej przestrzeni, nadając jej swoistej elegancji i nowoczesności. Nasze wyroby mogą zostać umieszczone w domach, firmach, a także jako ozdoba terenu wokół budynku. Stanowią one uniwersalną konstrukcję, którą można wykorzystać niemalże wszędzie. Pomimo upływu czasu nie utracą swoich walorów estetycznych i wciąż będą przykuwać uwagę każdej osoby. Proponowane przez nas poręcze ścienne nierdzewne mogą Państwo z łatwością zamontować samodzielnie. Jest to możliwe głównie ze względu na sposób ich wykonania.

 

Różne opcje spawania

Produkty nierdzewne wykonujemy w wersji systemowej (bez spawania) bądź w wersji spawanej. Oba warianty gwarantują szybki i czysty montaż. Nasze bariery dostępne są również w wersji satynowej lub polerowanej.

Zapewniamy, że produkty przez nas wykonane dostarczą Państwu bezpieczeństwa na wiele lat.

Wycenę inwestycji wraz ze wstępnymi pomiarami wykonujemy dla Państwa gratis. Zapraszamy!